Motorlu Kurye Hizmetlerimiz

Fast Lojistik olarak bir çok alanda ulaşım sektöründe size hizmet vermekteyiz. Moto Kurye Ankara ekibide, yine siz müşterilerimizin kurumsal ve ya özel ihtiyaçarınızı karşılamak için kurulmuş, alanında uzman ve kalifiye personelleriyle size hizmet vermektedir.

Neredeyse Ankara’nın her bölgesinde bulunan kuryelerimizle, hızlı ve ya standart şekilde gönderilerinizi sorunsuzca Ankara’nın her bölgesine ulaştırabilmek için çalışıyoruz.
Siz müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda, özel çözümler bulabilmek, farklı organizasyonlar için de bizimle çalışmak isterseniz telefon ve ya mail göndererekte, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

motokurye-hizmeti-01

7/24 Standart Kurye

Günün Her Saatinde.

Ankara’nın bütün semt ve ilçelerine, telefonla ve ya online gelen siparişlerinizi alıp, hızlı, güvenli ve sorunsuz bir şekilde istediğiniz adrese ulaştırılmasını sağlıyoruz. Bu gönderi türünde, gönderileriniz 1-3 saat arasında teslim edilir.

motokurye-hizmeti-02

7/24 Acil Kurye

Bir Telefon Yeter.

Gece ilaç mı lazım oldu ? Dosyalarınızı evde mi unuttunuz ? Trafik var ve ya zaman mı yok?

Gönderilerinizi, Ankara içi 30-45 dk, İlçelere 60-180 dk arasında teslim ediyoruz. Acil kurye hizmetimizde, sadece sizin gönderinizi yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılır. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiç bir şekilde başka bir iş araya giremez. Gönderileriniz en ivedi ve sorunsuz şekilde tesim edilir. Acil Kurye fiyatı standart gönderi fiyatından % 50 fazladır.

motokurye-hizmeti-03

Araçlı Kurye

Motorlarımızın Yetmediği Anlarda.

Motorlu kuryelerin taşıyamayacağı büyüklükteki koli ve paketleriniz, motorlu kurye hizmeti süresinde teslim edilir. Araçlı kurye hizmeti ile müşterilerinin gönderilerini 2 saat içerisinde araç ile teslim edilmektedir. Bu hizmetimiz sayesinde firmalar gerek müşterilerine gerekse şubelerine göndermek istedikleri gönderileri bünyelerinde araç bulundurmadan çok daha az maliyetlerle gönderebilecektir.

motokurye-hizmeti-04

Kapıda Ödemeli Kurye

Motorlu Kurye ile kapıda ödeme devri başladı.

Gönderileriniz, standart teslimat koşulları dahilinde, hiç bir ek ücret olmadan, gönderdiğiniz adrese teslim edilir ve ücreti burada tahsil edilir.

motokurye-hizmeti-05

Kiralık Kurye / Kurye Kiralama

Sürekli ve çok yoğun kurye gönderisi olan firmaların masraflarını düşürmek ve kurye gönderi bedellerini düşürerek müşterilerin bütçelerini rahatlatmak için uygulanan sistemdir. Kurye Kiralama ile siz değerli müşterilerine moto kurye kiralayıp sizin emrinize sunmaktadır. Kiralanan kuryelerin maaş, SSK, yemek, yakıt, bakım, onarım ve motorlu kuryenin bütün gerekli ekipmanları, kısaca tüm masraflarını Fast Lojistik tarafından karşılamaktadır. Olumsuz herhangi bir durumda size yeni bir kurye istihdam edilir.

motokurye-hizmeti-06

Geri Dönüşlü Kurye

Sizin için imzalatıp geri getirelim.

Değerli evraklarınızın imzalatılarak size geri dönmesini istiyorsanız Geri Dönüşlü Kargo hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Sadece evraklarınızı değil geri dönmesini istediğiniz 2 kg/ds’yi aşmayan paketleriniz için de Ankara Genelinde teslimat yapılabilen her noktada bu hizmetimiz geçerlidir.